Polski English

QUEST to profesjonalny zespół, który zapewnia kompletny projekt i montaż rowerów lub jego renowacje. Oferujemy nasze doświadczenie w doborze i kontrolę jakości roweru. Zadbamy żebyś dobrze wydał(a) swoje pieniądze. Tak dobrze i tak mało jak to jest tylko możliwe, tak jak jeszcze nigdy tego nie zrobiłeś/zrobiłaś

 

 


 

Jakość jest najważniejsza ...


Jesteśmy w branży rowerowej od ponad dwudziestu pięciu lat, zdobyliśmy wiele doświadczeń tych dobrych i złych, wiemy, że nie  ilość ale jakość podzespołów jest istotna dla zbudowania dobrego roweru! i  które podzespoły zastosować . Budujemy rowery ze stalowych i aluminiowych ram. Super lekkiej, bardzo zaawansowanej stali Cr-Mo.

Jest to materiał, z którego można zbudować wspaniały rower. Zastosowanie nowych stopów stali, które pochodzą od sprawdzonych dostawców, mistrzów hutniczych są bardziej niż dwukrotnie bardziej wytrzymałe zachowując jednocześnie parametry standardowej cieniowanej rurki.

Dzięki zastosowaniu mocniejszego materiału i użyciu cienkościennych rur uzyskaliśmy najkorzystniejszy stosunek wagi do wytrzymałości. Dokładając do tego łączenie rur poprzez spawanie w osłonie argonu z wykorzystaniem topnika zawierającego srebro spowodowało że takie połączenie następuje w niskiej temperaturze a w konsekwencji, struktura stali pozostaje praktycznie niezmieniona, co ma wpływ na wytrzymałość miejsc połączenia bez szkody dla jakości tak wykonanej stalowej ramy.

 

Dobry rower nie jest równoznaczny z drogim.


Jeśli chcesz się pokazać i dowartościować idź i kup drogi markowy rower i wydaj dużo pieniędzy.  My wiemy, żeby cieszyć się jazdą wszystko czego potrzebujesz to dobry rower.
Dobry rower może być wykonany z dowolnego materiału carbonu, aluminium, stali, tytanu, drewna. Wiemy, jak zbudować dobry piękny rower, z wybranych materiałów, wysokiej jakości komponentów, plus umiejętne dobranych podzespołów i starannego montażu. Różnice sprowadzają się do doświadczeń budowniczych, użytych materiałów i konstrukcji.

Bardzo ważne dla nas jest to, że nasze rowery odróżniają sie od innych na świecie. Każdy został zaprojektowany i skonfigurowany z przywiązaniem  ogromnej uwagi do najdrobniejszych szczegółów, które będzie można zauważyć nawet wiele lat później. Szczegóły tak subtelne i dokładnie zrobione, że gdy rama jest zniszczone i brakuje 90% farby 100 lat później ktoś kto się zna na rowerach będzie podziwiał ten rower. Przyjrzy się i powie "ten rower jest nieziemski".

Masz okazję zaopatrzyć się właśnie w taki rower, na którym jazda będzie Ciebie  cieszyła, na którym zabawa lub przejażdżka będzie wymiatała a przy okazji zaoszczędzić pieniądze na co tylko dusza zapragnie ………..
 

Im mniej tym lepiej............


Wierzymy w prostą filozofię. To nie materiał jest ważny, lecz to, co możesz z niego zrobić.

Rower jak najbardziej prosty i efektywny, zwrotny w mieście, wytrzymały w sporcie ale zawsze pewny, bezpieczny. Rama powinna być lekka, sztywna i piękna.

Wykonujemy nasze rowery jak najprostsze wręcz ascetyczne, aby zachować czystość jego charakteru. Nie ma potrzeby stosowania zbędnych części lub dodatkowych elementów, tylko to co konieczne, trzeba zdjąć wszystko co niepotrzebne, istotne jest zmniejszenie wagi niektórych elementów, bez straty na jakości i wytrzymałości. Chcemy  dostarczyć Tobie  rower na którym przekonasz się, jak niesamowita może być nim jazda. Rower tylko twój i żaden inny. Rower z którego będziesz dumny, z którym poczujesz się wyjątkowy …………………. taki właśnie rower!

 

QuestPolska® 2011 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie AwareSoft