Polski English

 

 

 

Chiny        Zakupy       Pomoc

 

 

 

Quest prowadzi profesjonalną pomoc w obsłudze polskich importerów i eksporterów w zakresie pełnego procesu importu z Chin i eksportu towarów do Chin oraz innych krajów nisko-kosztowych. Oferujemy pomoc również dla drobnych detalicznych klientów. Dzięki rozbudowanej sieci chińskich współpracowników gwarantujemy bezpieczne transakcje z gwarancją dostawy właściwego towaru kontrolę jego działania i jakości. Jeżeli kupujesz na internetowym portalu aukcyjnym nasza oferta jest skierowana do Ciebie. Pomożemy Tobie w bezpiecznym przeprowadzeniu transakcji od uzgodnienia szczegółów, poprzez płatność  aż do finalizacji zamówienia lub jego ewentualną reklamację.

 

 

 Proces ten jest wieloetapowy, a do najważniejszych zadań w ramach pomocy w imporcie należą przede wszystkim: znalezienie rzetelnych dostawców, weryfikacja wiarygodności dostawców, kontroli jakości w fabryce, z której importowane są towary z Chin, organizacja odprawy celnej według wszystkich wytycznych obowiązujących w danym kraju, realizacja transportu bezpośrednio pod wskazany adres.

Największym na świecie dostawcą różnego typu towarów są Chiny i to właśnie na imporcie z tego kraju skupiamy swą uwagę oraz działalność. Specjalizacją naszej firmy jest import towarów z Chin do Polski. Proponujemy kompleksową pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Nasze doświadczenie oraz wiedza dają nam solidna podstawę, aby profesjonalne realizować każde zlecenie. Cały zespół fachowców stale pracuje nad ciągłym zwiększaniem efektywności naszej pracy. To dzięki nim możliwe są skuteczne negocjacje handlowe, pomoc w ułożeniu skutecznego biznes planu, czy rzetelna kontrola jakości. Import towarów z Chin to nasza specjalność. Pomoc w realizacji zakupów i zaopatrzenia przez doświadczonego personel i kilkudziesięciu letnie doświadczenie z dostawcami przekłada się na minimalizowanie kosztów i czasu oraz zabezpiecza importerów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich kontrahentów, którzy liczą na skuteczną i całkowicie profesjonalną usługę oraz gwarancję niezawodności.

 

 

QuestPolska® 2011 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie AwareSoft